Tirsdag i 17-tiden ringte en journalist fra VG for å høre om ung-ufør-fordeler og unge uføre og slike ting. Så da svarte jeg på noen små spørsmål. Egentlig var jeg litt stresset, for jeg var på tur til bowlinghallen hvor jeg skulle spille biljardturnering, men jeg svarte likevel etter beste evne. Og så sendte jeg journalisten et bilde av meg, så han liksom hadde noe å krydre artikkelen med.
Så i dag kunne du, hvis du var blant de 1.5 millioner nordmennene som leser VG hver dag, lese om meg i VG. På side 10 i en svært tynn spalte helt til høyre. Snill som jeg er, har jeg fått tak i siden, og kan presentere den her for deg. Så ser du at jeg ikke lyver liksom.
Klikk på bildet (eller her) for større versjon. Og klikk her for en skikkelig stor versjon.


Giktbloggen.no er en blogg om leddgikt, sykdom, mestring, behandling og mye annet. Ført i pennen av Peter Andre Jensen, som har hatt diagnosen RA i 28 år. Leverte det norske bidraget til 


Jøss, så bra!!